Доставка до відділення «Нова Пошта»

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
* Якщо товар є в наявності в нашому магазині, то він доставляється у відділення «Нової Пошти» протягом 1-2 днів, якщо на замовлення – 10-14 робочих днів.

Після надсилання замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером декларації.
Уточнити конкретну дату отримання Вашого замовлення Ви можете на сайті компанії «Нова Пошта»

В обов’язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Нової Пошти».

Важливо!
Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні посилки Вам необхідно перевірити товар у відділенні служби доставки у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон тощо) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, Вам необхідно відмовитися від посилки або пред’явити претензії до служби доставки. Служба доставки відшкодовує заподіяну шкоду, якщо вона була заподіяна з її вини.

Вартість доставки залежить від габаритів та вартості товару. Пересилання товару по Україні оплачується клієнтом згідно з тарифами транспортної компанії.
Розрахувати вартість доставки

Кур’єрська доставка:

Доставка в Чернівцях здійснюється безпосередньо за вказаною Клієнтом адресою – до під’їзду, квартири або офісу (згідно з домовленістю з клієнтом). Кур’єрам заборонено заходити до приміщення, замовлений товар доставляється до входу до будівлі.

Самовивіз товару з виставкової зали за адресою:

м. Чернівці, Проспект Незалежності 131, ТЦ «Проспект», магазин 135

 

 

 

Back to Top