26 Кві

Ноутбук 2-в-1 має гнучкий формат, який може працювати як стандартна розкладачка, пропонуючи додаткові (або основні) функції планшета. Хоча зазвичай це не призначено для ігор, є деякі пристрої 2-в-1, які добре з цим справляються. Тому якщо ви хочете грати в неробочий час або мати портативний ноутбук і планшет, на яких також можна грати в ігри, то найкращою покупкою стане пристрій 2-в-1.

Є кілька типів 2-в-1 на вибір, у тому числі знімний планшет, що трансформується на 360 градусів та висувний дизайн, але незалежно від типу в результаті виходить ноутбук, який не обмежує. Ось кілька ноутбуків 2-в-1, які відмінно підходять як для ігор, так і для решти.

asus rog flow z13 обзор 02

Asus ROG Flow Z13

Планшет, який буквально створений для ігор

ПЛЮСИ

  1. Яскравий та привабливий екран
  2. Дивовижна портативність
  3. Геніальний дизайн
  4. Приголомшлива продуктивність
  5. Зручна клавіатура та тачпад

МІНУСИ

  1. Недостатній час автономної роботи
  2. Тускла естетика
  3. Посередня веб-камера 
  4. Немає Windows Hello

Як не дивно, в знімному планшеті Asus ROG Flow Z13, який буквально створений для ігор, є 14-ядерний (шість продуктивних та вісім ефективних) та 20-потоковий процесор Intel Core i9-12900H 12-го покоління. Він перший у своєму роді, і це шалена кількість потужності процесора, яку можна знайти в стандартному планшеті. ROG Flow Z13 також можна налаштувати з Nvidia GeForce RTX 3050 Ti, найшвидшим дискретним графічним процесором, котрий ми змогли знайти в 2-в-1, і, хоча це графічний процесор початкового рівня, він, як і раніше, забезпечує стабільну гру в роздільній здатності 1200p.

Нас найбільше непокоїть ігрова продуктивність, але коротке зауваження про загальну продуктивність. Це, безумовно, найшвидший планшет для творчих завдань, оскільки Core i9 забезпечує продуктивність процесора, яку можна знайти на 15-дюймових ноутбуках і більше. Його єдиним конкурентом у просторі 2-в-1 є Asus ROG Flow X13 з його AMD Ryzen 9 5900HS (ще один шалено потужний процесор, який можна знайти у 2-в-1), про який ми розповімо нижче. Ви можете використовувати ROG Flow Z13 для творчих завдань, з якими не впораються більшість 13- та 14-дюймових ноутбуків-розкладачок.

Повертаючись до ігор, ми виявили, що ROG Flow Z13 забезпечує відтворювані результати з частотою 60 кадрів в секунду (fps) при роздільній здатності 1200p та середній графіці в таких іграх, як Fortnite та Halo Infinite. У таких іграх, як Assassin’s Creed Valhalla і Cyberpunk 2077 , впаде нижче 60 кадрів в секунду, але вони все ще досить швидкі, щоб грати в крайньому випадку. І ви можете підключити Asus XG Mobile, в якому встановлена ​​відеокарта Nvidia GeForce RTX 3080, здатна забезпечити ігри в роздільній здатності 1440p і вище, якщо ви хочете, щоб планшет застряг на одному місці.

ROG Flow Z13 важчий і товщий, ніж типовий знімний планшет. Він має справжню геймерську естетику, особливо ззаду, де ви знайдете вентиляційні отвори та брендинг, який начебто кричить про гру. Вікно вирізане в тій підставці, схоже на Surface Pro 8, з якого відкривається вид на внутрішні органи з RGB-підсвічуванням. Це не планшет, який ви обов’язково захочете взяти із собою до зали засідань. Не забувайте, що також доступний IPS-дисплей Full HD + (1920 x 1200) з частотою 120 Гц. Така частота кадрів навряд чи знадобиться планшету для ігор, але вона робить роботу Windows 11 більш плавною.

Asus ROG Flow Z13
asus rog flow x13 обзор 1

Asus ROG Flow X13

2-в-1 для геймерів

ПЛЮСИ

  1. Чудова портативність
  2. Хороша продуктивність для свого розміру
  3. Зручна клавіатура та тачпад
  4. XG Mobile — хороший вариант
  5. Продуктивність оновлення 120 Гц

МІНУСИ

  1. Незначний час автономної роботи
  2. Екран міг би бути яскравішим
  3. Дорого для продуктивності

Asus ROG Flow X13 — це успішна спроба компанії створити трансформер 2-в-1, здатний грати. Як і ROG Flow Z13, він оснащений дуже потужним процесором як для 13,4-дюймового пристрою 2-в-1 –  восьмиядерним/16-потоковим 35-ватним процесором AMD Ryzen 9 5900HS, який зазвичай використовується у більш товстих та важких машинах. Як і ROG Flow Z13, ROG Flow X13 може виконувати надзвичайно вимогливі робочі процеси, а також вирішувати деякі творчі завдання.

Як ігровий ноутбук ROG Flow X13 працює приблизно так само, як і його брат-планшет. Він також досяг 60+ кадрів в секунду в Fortnite при роздільній здатності 1200p і високій графіці (що є середнім графічним параметром гри). Він не міг впоратися з більш вимогливими іграми, такими як Assassin’s Creed Valhalla. Але навіть у цьому випадку це чудовий ігровий ноутбук початкового рівня в крихітному корпусі, що трансформується. Підключіть XG Mobile і ви отримаєте стаціонарну ігрову робочу станцію, здатну відтворювати сучасні ігри з роздільною здатністю 1440p або навіть вище.

ROG Flow X13 має більш консервативний дизайн, ніж ROG Flow Z13 без будь-яких явних ігрових елементів. Це трансформер 2-в-1, який можна використовувати в будь-яких умовах і чотирьох різних режимах, включаючи розкладачку, намет, мультимедіа і планшет.Asus ROG Flow X13

Microsoft Surface Laptop Studio обзор 13 сценического режима

Студія ноутбуків Microsoft Surface

Microsoft Surface для геймерів

ПЛЮСИ

  1. Найпотужніший Surface PC
  2. Чудовий екран із частотою 120 Гц
  3. Забавний дизайн 2-в-1
  4. Чудовий тактильний тачпад
  5. Відмінна якість збірки

МІНУСИ

  1. ЦП стримує продуктивність

Можливо, найяскравішим прикладом є 14,4-дюймовий Surface Laptop Studio від Microsoft, який був розроблений для творців, яким потрібна гнучкість 2-в-1 із відмінною підтримкою активного пера та досить гарною продуктивністю для творчих завдань.

Surface Laptop Studio виділяється в цьому списку як єдиний висувний дизайн, в якому дисплей розділяється ззаду і може бути висунуто вперед у мультимедійний режим (який Microsoft називає сценічним режимом). Це інший погляд на 2-в-1, з яким Microsoft добре впорався, особливо з урахуванням міцного та сучасного суцільнометалевого корпусу. Як і трансформер 2-в-1, він так само добре працює на колінах, як і будь-який стандартний ноутбук-розкладачка. Але він не такий зручний, як планшет, у порівнянні зі справжніми планшетами, такими як ROG Flow Z13 та Surface Pro 8.

Ігрова продуктивність стабільна завдяки RTX 3050 Ti та відмінному тепловому дизайну. Він трохи швидше, ніж комп’ютери ROG Flow, з роздільною здатністю 1200p і середньою графікою в таких іграх, як Fortnite. Якщо ви зберігаєте налаштування графіки на розумному рівні, він також може відтворювати більш дорогі ігри з роздільною здатністю 1200p. Він не такий швидкий, як продуктивний або творчий ноутбук, наприклад Asus. Але він цілком підходить, щоб проратися із деякими творчими завданнями, водночас виконуючи вимогливі робочі процеси.

Surface Laptop Studio — 14,4 дюйма — Intel Core i7 — 16 ГБ памяти — 512 ГБ SSD — Платиновый
MSI Summit E16 Flip обзор избранное изображение

Саміт E16 Фліп

Трансформер 2-в-1, який може грати

ПЛЮСИ

  1. Надійна якість складання
  2. Приваблива естетика
  3. Висока продуктивність
  4. Відмінний IPS-дисплей із частотою оновлення 120 Гц
  5. Дуже гарна клавіатура

МІНУСИ

  1. Занадто дорого
  2. Час автономної роботи незначний
  3. Маленький тачпад

До цих пір ми зосереджувалися на невеликих машинах 2-в-1, але ви можете знайти машини більшого розміру, якщо це те, що ви шукаєте. MSI Summit E16 Flip – саме один з таких ноутбуків, 16-дюймовий конвертований 2-в-1, який занадто великий для використання як традиційний планшет, якщо тільки ви не підпираєте його на поверхні. Але це чудова машина-розкладачка та пристрій для споживання мультимедіа, а також забезпечення деяких компетентних ігор початкового рівня.

Summit E16 Flip трохи ускладнює роботу ЦП, порівнюючи з рештою машин нашого списку: у нашому огляді встановлений чотириядерний/восьмипоточний процесор Intel Core i7-1195G7 11-го покоління. У поєднанні з RTX 3050 йому вдалося приблизно відповідати Surface Laptop Studio з ігрової продуктивності. Він досяг 70+ кадрів в секунду в Fortnite при роздільній здатності 1200p і високій (середній) графіці, обіцяючи такий же рівень продуктивності у більш вимогливих іграх. Знову ж таки, це надійна ігрова машина початкового рівня, але вона не може йти в ногу з іншими у творчих завданнях.

Це також великий ноутбук із 16-дюймовим дисплеєм, що працює на частоті 120 Гц. Він пропонує повнорозмірну клавіатуру, але напрочуд маленьку сенсорну панель і міцну конструкцію. Якщо вам потрібен більший трансформер 2-в-1, який можна використовувати для випадкових ігор, Summit E16 Flip – хороший вибір.

MSI Саммит E16 Флип
HP Spectre x360 16 обзор 01

HP Spectre x360 16

Вишуканий пристрій 2-в-1 з деякими ігровими фішками

ПЛЮСИ

  1. Висока продуктивність
  2. Відмінна якість складання
  3. Вражаючий OLED-дисплей
  4. Чудова клавіатура та тачпад
  5. Елегантний зовнішній вигляд

МІНУСИ

  1. Відсутня творча продуктивність 
  2. Великий та важкий у режимі планшета

Останнім пристроєм 2-в-1 у нашому списку є HP Spectre x360 16. Це неймовірно елегантний ноутбук із приголомшливим OLED-дисплеєм, який є найкращим пристроєм у цьому списку для продуктивних завдань та споживання мультимедіа. Він не такий швидкий, як ігровий ноутбук, але все ж таки досить швидкий для ігор початкового рівня.

Він побудований на базі 35-ватного чотириядерного/восьмиструмового процесора Core i7-11390H і RTX 3050. Цей процесор не працював так добре, як ми сподівалися, для творчих завдань, але він забезпечує високу продуктивність. Його ігри трохи відставали від Summit E16 Flip у всіх наших тестових іграх, але він, як і раніше, може запускати Fortnight зі швидкістю 60+ кадрів в секунду при 1200p та середній графіці. Крім того, він здатен грати у більш сучасні ігри з відключеною графікою.

Тим не менш, він залишається в цьому списку, тому що в інших відносинах це чудовий трансформер 2-в-1. У нього найкраща клавіатура та тачпад (за винятком тактильної версії Surface Laptop Studio), найяскравіший дисплей із чорнильно-чорним OLED та більш вишуканий дизайн. Це ноутбук, який вам потрібен, якщо продуктивність є вашою найважливішою функцією, а ігри відходять на другий план, але залишаються для вас важливими.

HP Spectre x360 16