Накладним платежем

Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

  • Доставка до відділення “Нова Пошта”

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення та товарного чека виключно у національній валюті. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур’єра та оплаті Ви підписуєте акт приймання-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернету -магазину та компанії перевізнику.
ВАЖЛИВО: при виборі способу оплати Післяплатою, потрібна передоплата 2% від суми замовлення або 200 грн., якщо сума чека менше 10000 грн.

Безготівкова оплата

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

після оформлення замовлення, менеджер магазину надішле Вам рахунок-фактуру на мобільний телефон або електронну пошту, яку Ви зможете оплатити онлайн банківською карткою Visa та MasterCard, у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається. Комісія за грошовий переказ (0,5% від суми замовлення).

 

 

Back to Top